נגישות באינטרנט

חברת עץ השדה חקלאות אורגנית בע"מ הינה חברה לגידול שיווק ומשלוחי ירקות אורגניים, שכל מטרתה הינה רווחת הלקוחות ואושרן. החברה שמה לנגד עיניה את צרכי הלקוחות בכל פרט הן במעשה (בעבודות היומיום) והן בעולם הוירטואלי.

אתר אינטרנט נגיש הוא צורך חובה לרווחת כלל האוכלוסיה ללא מתן איפה ואיפה, אשר יקל לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים.

אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות ומונחים עפ"י חוק היסוד של כבוד האדם וחירותו לזכות הלקוחות שלנו ליהנות מנגישות מלאה לשרותי הארגון.

הצהרת נגישות

האתר עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמת נגישות לשירות), התשע"ג 2013. האתר תואם את המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמה AA ואת המלצות מסמך WCAG2.0 מאת ארגון W3C.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון סלולארי. עמותת נגישות ישראל>> (לינק: https://www.aisrael.org )

באתר זה בוצעו התאמות נגישות קפדניות הכוללות בין היתר מימוש סמנטי ואינפורמטיבי עבור טכנולוגיות מסייעות, קביעת ניווט והפעלה עם מקלדת בלבד עפ"י המלצות ארגון

התקינה ברשת הבינלאומי ( W3C ), התאמות צבעים וכן הוספת תוויות עזר והנחיות בטפסים לטובת כלל הגולשים.כמו כן, לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו

ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

 הבהרה:

למרות מאמצינו הרבים בביצוע התאמות נגישות באתר, ייתכנו עמודים בהם התאמת הנגישות אינה מיטבית. אם נתקלתם בבעיה בנושא, ניתן לפנות לאביטל יוסף רכזת הנגישות בחברה:

טלפון: 050-764-4133

דוא"ל:  [email protected]

דילוג לתוכן