חקלאות אורגנית בשיתוף הקהילה

אודותינו

אודותינו

אני יוני בן 36 אב לשלושה, במקור ממושב גן שורק, מתגורר כיום בדרום במושב יד נתן, דור שלישי לפרדסנים- אוהב, עובד ונושם את האדמה!
אני אסף בן 37 אב לילדה, במקור ירושלמי, מ"פ במיל', מתגורר כיום במושב גן שורק, חי את האדמה במו ידיי בכל יום!
הכרנו במהלך הטיול שאחרי הצבא בהודו הרחוקה, שם נוצרה חברות אמתית וכנה, כך שידענו כי יבוא היום ונעשה שיתוף פעולה וכך היה! כשנה וחצי לאחר מבצע "צוק איתן", בו השתתף אסף, הבנו יחד כי חשוב לעשות בחיים רק את מה שאוהבים וכל זה קרה, התחלנו לממש את הרעיון של חקלאות אורגנית בשיתוף הקהילה, בעקבותיו נוצר "עץ השדה חקלאות אורגנית".

slider-mobileand-desk

חקלאות אורגנית בשיתוף הקהילה מהווה מודל של שותפות בין הטבע לבין החקלאי לבין הצרכן, כך שאנחנו מתחייבים לספק לקהילה בכל שבוע ירקות אורגניים טריים, זאת אנחנו עושים ללא גורם מתווך, אלא באופן ישיר.

שדה כרוב
IMG_6579
IMG_4325-1

התוצרים האורגניים שלנו עונתיים, מאחר ואנחנו מאמינים כי כל ירק יש לצרוך במועד שלו, בשונה מחקלאות קונבנציונאלית שמגדלת מוצר שלא בעונה, חושפת את האדמה למחלות ובהתאם לכך משתמשת בהדברה רעילה. אצלנו, בעץ השדה חקלאות אורגנית לא נעשה כל שימוש בריסוס, אנחנו יוצרים קרקע בריאה לירקות שלנו ומספקים ללקוח אוכל בריא ומזין, יחד עם תמיכה מלאה באיכות הסביבה ובטבע. בכל שבוע אנחנו פותחים מעגל וסוגרים אותו, אנחנו החקלאים, אנחנו האורזים, אנחנו השליחים! בואו גם אתם להיות חלק מהמעגל הטבעי שלנו, תתעדכנו לגבי הזריעות, תהליך השתילה, האריזה ואפילו המשלוח והכנת התבשילים ממוצרינו האורגניים!

חדש! חנות אורגנית של עץ השדה

בואו להנות ממגוון גדול ועשיר של ירקות, פירות ומוצרי משק אורגניים איכותיים היישר מהשדה!

תו תקן